1988’den Bugüne...

1988’den Bugüne...

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.
Kusursuz müşteri memnuniyeti düşüncesini en önde tutan firmamız, teknolojinin en son ürünlerini müşterilerimize ulaştırmak için tempolu bir şekilde çalışmaktadır. Koşullar ne olursa olsun taahhüt ettiğimiz işi kusursuz yapan bir firma olarak tanınmak güven kaynağımızdır. Siz değerli müşterilerimize tam anlamıyla hizmet vermek ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmekteyiz.

En Bol Çeşit

* Sanayinin yaygın olduğu bölgelerde zaman kavramı çok önemlidir. Eğer böyle bir bölgede tedarikçilik hizmeti veriyorsanız, müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında çözmek bir zorunluluktur. Demir çelik mamül ve yarı mamülleri yüzlerce çeşit ürün ile yüksek stok maliyetine katlanmayı gerektirir. Ceylan Demir doğru stok planlaması ile müşterilerinin işinin aksamaması için gerekli ürün çeşidini gerektiği miktarlarda stoklarında bulundurmaktadır. Bu nedenle sizlere demir çelik mamüllerinin yanında hırdavat/ nalburiye departmanımızı da sizler için kurmuş bulunmaktayız.

Demir Çelik Danışmanlığı

  29 yıllık sektör deneyiminin verdiği tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine aktaran Ceylan Demir, müşterisini doğru ürünlere yönlendirerek bu alanda bir danışmanlık misyonunu da üstlenmektedir. Yüzlerce çeşit ürün arasından müşteri için en verimli ve ekonomik seçeneğin önerilmesi Ceylan Demir’i farklı kılan özelliklerden birisidir. Her Ceylan Demir çalışanı bu konuda sizin menfaatlerinizi korumak, sizin karlılığınızı düşünmek için alternatifler üretir. Müşterilerimizin bizi kendilerinden birisi olarak görmesinin altındaki gerçek bu detayda gizlidir. Projelerinizin faaliyete geçmesinde tecrübelerimizi sizin hizmetinize sunmaktayız.

Satış İle Bitmeyen Dostluk

* Yapılan iş ticaret ise asıl olan malı satmaktır. Ancak Ceylan Demir için her müşteri bir dosttur. Ceylan Demir’den alınan her ürünün arkasında Ceylan Demir’in garantisi vardır. Burada taahhütler ürün satılana kadar değildir. Hem satış öncesi, hem satış sonrası.

Hizmetlerimiz

* Demir satışımızın yanında sizlere CNC Optik Kesim , Saç Kesim Büküm , Silindir Büküm ,Flanş Kesim , Delik Delme , Sulu Şerit Testere İle Kesim gibi hizmetleri de sunmaktayız.